pobierz darmowego e-booka

misja zdrowie

Rozpocznij drogę ku zdrowiu już dziś i pobierz mojego e-booka!

Cierpisz na boleści w obrębie kręgosłupa? A może migreny?

Nie lubisz trenować, ale chciałabyś/chciałbyś dodać kilka ćwiczeń do Twojego planu dnia, aby czuć się lepiej?

Jesteś w ciąży lub po porodzie i potrzebujesz zdrowego bodźca do lepszego samopoczucia?

Trenujesz na poziomie zaawansowanym, ale efekty treningowe nie idą ku poprawie?

Pobierz darmowego e-booka!

Stworzyłam tego e-booka dla mężczyzn i kobiet na każdym etapie swojego życia, chcących poprawić swoje zdrowie, wyniki sportowe, poprawić swoje samopoczucie, żyć długo nie bojąc się zmian.

O Autorce E-booka

Magdalena Kornacka

Jako certyfikowany trener kobiet w ciąży i po porodzie NSCA oraz trener medyczny pomagam kobietom bezpiecznie ćwiczyć w ciąży i skutecznie wrócić do formy po porodzie. Po prostu wyglądać i czuć się świetnie!

Sama jestem mamą Korneli i Olafka – dwukrotnie doświadczyłam wyzwania, jakim jest dbanie o zdrowie oraz ciało po porodzie.

W swojej ofercie mam kursy i programy treningowe online, które bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały okres ciąży, połogu i powrotu do formy. Możesz także skorzystać z indywidualnych treningów personalnych w Warszawie.

Specjalizuję się w prowadzeniu kobiet w ciąży na wysokim poziomie wytrenowania (zawodniczki crossfit, kobiety sportowcy etc.) oraz w treningu dna miednicy i treningu oddechowym.

Pracuję także w praktyce z trudnymi tematami, takimi jak np. rozejście kresy białej, endometrioza, nietrzymanie moczu czy inne dysfunkcje dna miednicy.

Jestem współzałożycielką projektu Safe Crossfit Mama, działającym w Crossfit Ursynów gdzie prowadzę zajęcia dla mam z dziećmi. Należę do zespołu Be Active Team Ewa Chodakowska.

Dołącz do naszej społeczności!

Bądź na bieżąco z nowymi programami treningowymi, obozami sportowymi i otrzymuj specjalne rabaty.