POBIERZ DARMOWEGO E-BOOKA!

14 TRIKÓW

JAK DBAĆ O MIĘŚNIE DNA

MIEDNICY I CAŁE CIAŁO

Pobierz teraz e-booka i zadbaj o bardzo ważne dla zdrowia kobiety - mięśnie dna miednicy!

Dla kogo jest ten E-BOOK?

Dla wszystkich kobiet, które nie wiedzą jak prawidłowow dbać o swoje ciało.

Dla kobiet, które chcą się nauczyć w jaki sposób oszczędzać swoje ciało w ciężkim dniu.

Dla kobiet, które dużo i intensywnie na codzień trenują.

Dla kobiet z dysfunkcjami dna miednicy i rozejściem mięśnia prostego brzucha.

Dla wszystkich kobiet w ciąży oraz po porodzie.

Dla kobiet chorujacych na endometriozę lub po operacjach ginekologicznych.

ZADBAJ O MIEŚNIE DNA MIEDNICY!

O mięśnie dna miednicy musimy dbać niezależnie od wieku i rodzaju naszego życia. Zła kondycja dna miednicy może powodować wiele dysfunkcji.

CO ZYSKASZ DZIĘKI TEMU E-BOOKOWI?

O AUTORCE

Nazywam się Magdalena Kornacka. Jako certyfikowany trener kobiet w ciąży i po porodzie NSCA oraz trener medyczny pomagam kobietom bezpiecznie ćwiczyć w ciąży i skutecznie wrócić do formy po porodzie. Po prostu wyglądać i czuć się świetnie!

Sama jestem mamą Korneli i Olafka – dwukrotnie doświadczyłam wyzwania, jakim jest dbanie o zdrowie oraz ciało po porodzie.

W swojej ofercie mam kursy i programy treningowe online, które bezpiecznie przeprowadzą Cię przez cały okres ciąży, połogu i powrotu do formy. Możesz także skorzystać z indywidualnych treningów personalnych w Warszawie.

Specjalizuję się w prowadzeniu kobiet w ciąży na wysokim poziomie wytrenowania (zawodniczki crossfit, kobiety sportowcy etc.) oraz w treningu dna miednicy i treningu oddechowym.

Pracuję także w praktyce z trudnymi tematami, takimi jak np. rozejście kresy białej, endometrioza, nietrzymanie moczu czy inne dysfunkcje dna miednicy.

Jestem współzałożycielką projektu Safe Crossfit Mama, działającym w Crossfit Ursynów gdzie prowadzę zajęcia dla mam z dziećmi. Należę do zespołu Be Active Team Ewa Chodakowska.

magda-kornacka

ZADBAJ O MIEŚNIE DNA MIEDNICY!

Większość kobiet żyje w biegu, nie ma czasu na odpoczynek czy wygospodarowanie chwili tylko dla siebie. Dla mięśni dna miednicy jest to bardzo obciążające. 

OPINIE MOICH KLIENTEK

“Magda to nie tylko świetna trenerka, ale również mama i kobieta pełna pasji i zaangażowania w swoją pracę ❤️ Nigdy wcześniej nie spotkałam na swojej drodze trenera, który w tak holistyczny sposób podchodzi do człowieka, a przede wszystkim do kobiety, jej ciała i możliwości. Magda uwzględnia przy tym wszystkim obecny stan zdrowia/poród/przygotowanie do ciąży/ciążę/powrót do formy po ciąży lub po prostu chęć zadbania o swoje zdrowie i formę, nie zapominając przy tym o dbałości o prawidłową postawę, oddech czy MDM…”

MARTYNA

“Kobieta, która oświeca, wprowadza odpowiednie podejście do kobiecego tam na dole. Uczy pracy i wzmacniania MDM. Dbania i zapobiegania skutkom m.in. ciąż/y. Jej praca z core to majstersztyk! Brzuch po ciąży nie wraca do siebie? Chcesz mieć lepszy niż przed ciążą? Tylko @mama_kornik.”

BOŻENA

“Mega polecam zajęcia z Magdą — umie nie tylko dobrać odpowiednie ćwiczenia, ale też zmobilizować, by dać z siebie więcej. Dzięki zajęciom wróciłam do formy po porodzie, a co najważniejsze wszystko bezpiecznie j w super atmosferze! ❤

OLA

“Madzia – ogrom wiedzy, pełna pasji i zaangażowania. Trener, który dostosowuje program aktywności do Twoich możliwości i potrzeb. A przede wszystkim cudowna osoba i dzielna mama. Polecam w 100%. Odmieniła moje „mamuśkowe” życie! “

KAROLINA

ZADBAJ O MIEŚNIE DNA MIEDNICY!

Pobierz darmowego tego e-booka, dzięki, któremu zadbasz o właściwy trening mięśni dna miednicy, ich pełne rozluźnienie oraz zdrowie całego ciała.